DRÄGER
autorizovaný Moretto partner

Společnost Moretto byla založena v městečku Massanzago (Padova) v Itálii roku 1980, panem Renato Morettem. Společnost vyvíjí a vyrábí zařízení pro automatizaci v průmyslu zpracování plastů. Moretto nabízí devět unikátních produktových řad včetně řešení pro: dopravu granulátu, sušení, drcení, dávkování, skladování, chlazení, temperaci forem, řídící a monitorovací systémy.

Více než 400 zaměstnanců, dnes tvoří jádro globální rodiny Moretto s obchodními centrálami v Itálii, Polsku, Turecku, Rusku, Brazílii, Indii a USA.

Založením v roce 1962, začala firma Dräger dodávat italské zařízení a systémy pro zpracování plastů v Rakousku, Maďarsku, Polsku a poté také v České republice a na Slovensku. Dlouhodobé působení v těchto regionech, nám umožnilo udržet vysoké technické know how s výbornou znalostí trhu a tím se z naší firmy stal důležitý partner pro velký počet zpracovatelů plastů a výrobců strojů. Spokojenost zákazníka je našim hlavním cílem.

Tato filozofie řídí naše každodenní činnosti a nabízí ty nejlepší produkty a servis orientovaný na zákazníky, tedy včasná cesta k efektivnímu předprodejnímu a poprodejnímu servisu.


Doprava

Sušení

Dávkování

Drcení

Temperace

Chlazení

Skladování

Supervising

Conveying installation
Conveying installation
Drying installation
Dosing installation
Storage installation
Thermo installation
arrow-right-2 arrow-right-3 arrow-right calendar-icon calendar check checkup controllo cooling discount-2 discount dosing drying email facebook feeding-conveying google grinding guarantee item link linkedin logo_2 mail mail2 mail3 marker padlock - Copia padlock padlock__old page-arrow-left page-arrow-right page-list paperclip play plus security storage supervision systems temperature-control test time twitter-2 twitter update video-player youtube